W 2017 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia, uzyskując tytuł magistra. Od początku pracy specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej i urazowej. Wiedzę poszerzała na licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła Szkołę Medycyny Manualnej, terapią narzędziową u dr Radosława Składowskiego, masaż tkanek głębokich u Art Riggs, terapię punktów spustowych i Kinesiology Taping u dr. Tomasza Senderek. Pomocna, pracowita, trochę zabiegana, z głową pełną pomysłów. Założycielka firmy. Żona i mama trójki Pociech. W wolnym czasie jeździ konno, prowadzi z tatą pasiekę i relaksuje się dbając o kwiaty i ogród. Uwielbia spędzać czas w niezwykłych miejscach otoczonych naturą z kubkiem ciepłej czarnej kawy z miodem.
Katarzyna Grupa
Jest magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pracuje z pacjentami bólowymi, przeciążeniowymi oraz po urazach. Techniki, na których opiera swoją pracę to masaż tkanek głębokich oraz punkty spustowe. Ukończyła kurs Pinoterapii w koncepcji FRS u Radka Składowskiego oraz Kinesiology Taping. Kasia pracuje też z pacjentami neurologicznymi głównie po udarach. Wiedzę swoją w tym kierunku zaczęła poszerzać na kursie PNF u Damiana Kapturskiego. Zmierza dalej rozwijać się w tym zakresie, gdyż jest to jej wielka pasja. Jest niesamowicie cierpliwa i spokojna, ale też wymagająca. Często od swoich pacjentów słyszy: „taka mała, ale siłę to ma!”
Agnieszka Cieciórska
Agnieszka jest magistrem fizjoterapii uzyskanym na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na kierunku Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną ( oligofrenopedagogiki) oraz Podstawy metod neurorehabilitacyjnych na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Warszawie. Charakteryzuje ją bardzo duże doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz praca ze sportowcami. Jest osobą która lubi się rozwijać i nie stać w miejscu. Co widać po licznych kursach, które wykorzystuje w terapiach z pacjentami, ma ukończony: certyfikowany Bobath, Pinoterpia, FDM, suche igłowanie, Terapia wisceralna, Masaż tkanek głębokich. Jest komunikatywna, wesoła a zarazem konkretna. Jeśli wyznaczy sobie jakiś cel to do niego dotrze. Miłośniczka czworonogów, zagorzała plantatorka pomidorów, fanka anime.
Paulina Szczepańska
Paulina studia na kierunku fizjoterapii ukończyła jako licencjat. Miała kilkuletnią przerwę spowodowaną macierzyństwem. Dziś wraca do pracy z ogromną determinacją i rozpoczyna studia magisterskie, aby móc pomagać na najwyższym poziomie. Zajmuje się manualnym drenażem limfatycznym, terapią podologiczną stopy, pacjentami domowymi, jogą dla dzieci. Ukończyła kurs terapii manualnej w przewlekłych chorobach zatok, kurs terapii blizn w praktyce fizjoterapii, kurs terapii próżnią czyli masaż bańkami szklanymi ogniowymi, próżniowymi jak i gumową oraz bańki w stanach chorobowych np. właśnie zatok. Bańki stawiamy nie tylko gdy jesteśmy przeziębieni ale również w bólach kręgosłupa, stresie, problemach ze snem i przy wielu innych schorzeniach. Docelowo planuje też pracę z najmłodszymi pacjentami stąd podejmowane kursy w tym zakresie. Paulina lubi zaskakiwać i działać, więc na pewno jeszcze wiele dobrego przed nami!
Andżelika Pietruszyńska
Andżelika jest magistrem fizjoterapii oraz terapeutą manualnym. Ukończyła studia na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. W 2022r ukończyła również studia podyplomowe z kompleksowej terapii manualnej. Ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Obecnie zaczęła szkolić się w kierunku fizjoterapii neurologicznej. Do tej pory ukończyła takie kursy jak: Kinesiotaping w dysfunkcjach narządu ruchu, terapia narzędziowa tkanek miękkich, masaż tkanek głębokich, sportowy. Terapia punktów spustowych, techniki mięśniowo-powięziowe, Igłoterapia. Kończąc: Wczesna terapia po udarze, po urazowym i nieuraowym uszkodzeniu mózgu, reedukację chodu u pacjentów po udarze wyspecjalizowała się w pracy z pacjentami poudarowymi. W Wolnym czasie uwielbia czytać książki, podróżować – bo szkoda w inny sposób wykorzystywać urlop i przyznaje, że jest wielką kociarą.
Marek Piotr
Marek jest magistrem fizjoterapii oraz absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Dysponuje dwudziestoletnim doświadczeniem praktyki na szpitalnych oddziałach, w tym wewnętrznym, neurologicznym, udarowymi oraz onkologicznym. Ukończył zaawansowane kursy McKenzie Institute A-D obejmujące diagnozowanie i terapię zespołów bólowych kręgosłupa oraz kończyn górnych i dolnych, kurs kinesiology taping, szkolenie z zakresu Koncepcji Maitlanda – terapii manulanlej wg IMTA. Skutecznie zajmuje się pacjentami z dyskopatią, cierpiącymi na nerwobóle (rwa kulszowa, rwa barkowa), po udarze, stwardnieniu rozsianym, z chorobą Parkinsona. Prowadzi dedykowaną rehabilitację onkologiczną, kardiologiczną i geriatryczną. Dba o pacjentów domowych. Fan NBA i koszykówki, zawsze pogodny i zawsze na czas. Nie pija kawy z rana jak statystyczny Polak. Potrafi robić niesamowite zdjęcia, zatrzymuje na ujęciu niebo nocą i wydobywa na nim konstelacje gwiazd często niewidocznych dla nas.
Karolina Szuflak
Karolina jest magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i aktualnie doktorantką w Szkole Doktorskiej również UMP. Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi wykorzystując terapię neurorozwojową oraz elementy osteopatii. Pod jej rękami były już tysiące niemowląt. Podczas terapii u najmłodszych skupia się nad wyrównaniem napięć, gdy dokuczają wszelkie problemy z wypróżnieniem, "kolki", bądź gdy pojawia się trudność leżeniu na brzuszku lub ułożenie asymetryczne. Usprawnia też aktywność ssania i połykania, gdy rodzice zgłaszają trudność przy karmieniu. Ze starszakami ćwiczy pełzanie, czworaki czy prawidłowy chód, by wejście na ten świat było lekkie i przyjemne. Z przedszkolakami pracuje nad prawidłową postawą ciała i niweluje wszelkie wady takie jak, np. kolanka koślawe, wykorzystując zabawę w ćwiczeniach korekcyjnych. Ponadto jej motto w pracy to "Pomagając mamie, pomagamy dziecku", zatem terapia kobiet w ciąży i mam po porodzie jest jej niesłychanie bliska. Ukończyła liczne kursy, by pomóc kobietom w dolegliwościach ciążowych, tj. zgaga, bóle pleców, obrzęki oraz później po porodzie, przy mobilizacji blizny po cesarskim cięciu oraz przy wszelkich innych trudnościach związanych z napięciami po ciąży. Prywatnie jest żoną i mamą trójki Bąbelków.
Wojciech Klinke
Ukończył studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2018 roku pracuje indywidualnie z pacjentami, a od 2019 współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej jako fizjoterapeuta reprezentacji Polski w siatkówce plażowej kobiet, opiekując się zawodniczkami na międzynarodowych turniejach i na zgrupowaniach. W praktyce gabinetowej zajmuje się dorosłymi pacjentami z urazami i przeciążeniami powstałymi w wyniku aktywności fizycznej, w pracy czy w trakcie wykonywania codziennych czynności. Pracuje także z osobami po zabiegach ortopedycznych, oraz tymi które dopiero na taki zabieg czekają. Umiejętności zdobywał w trakcie studiów magisterskich oraz na dodatkowych kursach, m.in. Manipulacji Powięzi (Fascial Manipulation), Terapii Manualnej Kaltenborn-Evijenth Concept, czy Masażu Tkanek Głębokich. Dodatkowo uczestniczył w kilku kongresach z zakresu Fizjoterapii, Ortopedii i Traumatologii. Stale podnosi swoje kompetencje monitorując bieżący stan wiedzy z zakresu Fizjoterapii i Ortopedii regularnie czytając badania i opracowania naukowe, a także biorąc udział w nowych szkoleniach. Jest otwarty i głodny świata. Podróże w każdy jego zakamarek to pasja Wojtka, tak samo jak poznawanie nowych ludzi i kultur. Należy do osób które nie odkładają życia na później i zarażają uśmiechem.
Magdalena Kazura
Magda jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, terapeutką metody NDT-Bobath i Integracji Sensorycznej. Diagnostą metody Prechtla oraz HINE (Badanie Neurologiczne Niemowląt Hammersmith). Swoje życie zawodowe od 2018 roku dzieli między Polskę, a Francję, dzięki czemu świadczona przez nią terapia oparta jest na najnowszych, europejskich standardach fizjoterapeutycznych. Od 5 lat specjalizuje się w pomocy najmłodszym pacjentom zmagającym się z chorobami neurologicznymi, genetycznymi oraz spektrum autyzmu. Charakteryzuje się nastawieniem na terapię funkcjonalną, optymalnie zmieniającą się do potrzeb Dziecka i Rodziny. Prywatnie pasjonatka podróżowania oraz rozwoju osobistego.
Klaudia Grygiel
Klaudia jest masażystką oraz świeżo upieczoną magister fizjoterapii. Ambitna, pracowita i zawsze uśmiechnięta bo wierzy, że to klucz do sukcesu . Szkolenia które ukończyła to między innymi techniki mięśniowo-powięziowe oraz flossing, dodatkowo specjalizuję się w masażu tkanek głębokich. W wolnej chwili dla urozmaicenia wykonuje również masaż Kobido - lifting bez skalpela. Każdą sesję terapeutyczną dostosowuje do indywidualnych potrzeb pacjenta. Ponadto, można ją spotkać na wizytach domowych, bo zajmuje się też tą grupą pacjentów. Przyznaje, że fizjoterapia to jej pasja, tak też nazywa swoją pracę. Poza nią ceni sobie ciepełko i słodkości, spacery na łonie natury i podróże.
Marlena Klemenczak
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie i Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Certyfikowana Terapeutka Uroginekologiczna Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego (PTUG). Ciągle pogłębia swoją wiedzę. Uczestniczyła w takich szkoleniach jak m. in.: Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej, kompleksowa terapia blizn, ultrasonografia w fizjoterapii zaburzeń dna miednicy, ćwiczenia w korekcji rozejścia mięśni brzucha po ciąży (DRA), zastosowanie elektroterapii w leczeniu dysfunkcji dna miednicy, aktywność fizyczna kobiet w ciąży, rola fizjoterapeuty w walce z endometriozą i bolesnym miesiączkowaniem.
W swojej pracy stara się wspomagać swoje pacjentki na każdym etapie życia. Pomaga w walce z m.in.: nietrzymaniem moczu i stolca, obniżeniem narządów rodnych, blizną, rozstępem mięśnia prostego brzucha, dolegliwościami bólowymi w obrębie miednicy, bolesnym miesiączkowaniem, endometriozą, dysfunkcjami seksualnymi. Z jej pomocą łatwiej będzie przygotować się do porodu oraz wrócić do formy sprzed ciąży.
Niezwykle empatyczna i życzliwa.
Natalia Różycka
Absolwentka filologii polskiej ze specjalnością logopedyczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, studentka geriatrii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Prowadzi terapię mowy i komunikacji. W swojej pracy dba o holistyczne podejście do pacjenta, uwzględniając w procesie terapeutycznym rolę rodziny. Chętnie wprowadza do terapii elementy alternatywnej i wspomagającej komunikacji, wykorzystując ją jako środek wspierający mowę i/lub będącym narzędziem codziennego wyrażania potrzeb. Nieustannie dba o swój rozwój zawodowy. Ukończyła kursy w zakresie systemu Makaton, PECS (I stopień), języka migowego (A1/A2), dodatkowo odbyła szkolenia dotyczące m.in. terapii połykania, terapii logopedycznej pacjentów onkologicznych czy stymulacji mechanizmów lewopółkulowych. W wolnym czasie łapie wiatr w żagle i wsłuchuje się w dźwięki przyrody.